PXG-M20-24WD05
TDK-Lambda
Dual Output Medical DC-DC Converter - 20W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±5V - PCB Thru-Hole - 1.6"x1"
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +