PXC-M10-48WS3P3-A
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 8.3W - Vin: 18 to 75V - Vout: 3.3V - PCB Thru-Hole
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +