PH300A280-48
TDK-Lambda
DC-DC Converter - 302.4W - Vin: 200 to 425V - Vout: 48V - PCB Thru-Hole
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +