PH1200A280-12
TDK-Lambda
DC-DC, PCB Mount, Full Brick, Input 280VDC, Output 12V 100A, 1200W
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tray Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +