PF1500B-360
TDK-Lambda
AC-DC Power Factor Correction Module - 1500W - 360VDC - Input: 85 to 265 VAC - 116.8x61x12.7mm - M3 Tapped Mounting Holes
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tray Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +