HWS600-12
TDK-Lambda
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 53A 636W
tanım +
Search Keywords: HWS60012
  • satıcı:
    TDK-Lambda
  • Parça Numarası:
    HWS600-12
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    165 x 100.08 x 82.04 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 330 V
  • AC Input Voltage:
    85 to 265 V