HWS15A-15/A
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 15W - 15VDC - Input: 85 to 265VAC - Cover
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +