HWS1500-36
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 1500W - 36VDC - Input: 85 to 265VAC - Enclosed - UL508
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +