GQA2W005A240V-007-R
TDK-Lambda
Industrial Isolated DC-DC Converter - 120W - Vin: 9 to 36V - Vout: 24V
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +