DTM160CN120C8
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 12V 12.5A - 150W Class II
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Carton Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +