DSP100-12
TDK-Lambda
The DSP100-12 is a 72W, 12V DIN rail mount AC-DC power supply with a low-profile design for industrial and building automation ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
The DSP100-12 is a 72W, 12V DIN rail mount AC-DC power supply with a low-profile design for industrial and building automation applications.
Search Keywords: DSP10012
仕様 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • サプライヤー:
    TDK-Lambda
  • 部品番号:
    DSP100-12
  • 測定単位:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • Efficiency:
    82(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    89.9 x 55.6 x 91 mm