DRL60-12-1
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 60W - 12 VDC - Input: 85 to 264VAC
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +