DRB240-24-3-A0
TDK-Lambda
DIN Rail AC-DC Power Supply - 240W - 24 VDC - Input: 350 to 575VAC 3Phase
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +