CUS250M-12/AJ
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 250W - 12VDC - U Channel - Cover - 5V 0.1A standby supply - remote on/off (inhibit) - DC OK - AC Fail
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +