CC10-1203SR-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 10W - Vin: 12V - Vout: 3V - SMD DIP Package
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +