CGA2B2C0G1H220J050BA
TDK Corporation
Multilayer Ceramic Chip Capacitor - 22pF ±5% - 50V - C0G - 0402 - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CGA2B2C0G1H220J050BA
  • satıcı:
    TDK Corporation
  • Parça Numarası:
    CGA2B2C0G1H220J050BA
    EAR99
    10000
  • Capacitance Value:
    22 pF
  • Voltage:
    50 VDC
  • Package/Case:
    0402
  • Tolerance:
    5 %