RWT5AJB82R0
SEI Stackpole
Thermal Fusing Vertical Mount Resistor - 82 ohm ±5% - 5W - 250V 2A 142ºC - Thru Hole - Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +