RPM3.3-2.0-EVM-1
RECOM
DC/DC Converter - 2 Output: 3A 3.3V - 3 to 17V Input
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +