RPM3.3-1.0-EVM-1
RECOM
DC/DC Converter - 1 Output: 3A 3.3V - 3 to 17V Input
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
Non-Uyumlu
Box Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +