LVF7-R010-FB50W
RCD Components
Res 0.01 Ohm 1% 7W ±200ppm/°C Ceramic Pin Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: LVF7R010FB50W
  • satıcı:
    RCD Components
  • Parça Numarası:
    LVF7-R010-FB50W
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Case Size:
    N/R
  • Power Rating:
    7 W
  • Resistance Value:
    10 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C