PE-0603FB601ST
Pulse Electronics
FERRITE CHIP BEAD, 0603, 600 OHM NPB
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: PE0603FB601ST
  • satıcı:
    Pulse Electronics
  • Parça Numarası:
    PE-0603FB601ST
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Type:
    Multi-Layer
  • Impedance:
    600 Ohm
  • Tolerance:
    25 %
  • Maximum DC Current:
    0.5 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.38 Ohm