- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Güç ›
- DC-DC Dönüştürücüler ›
- Kart Üzeri Montaj ›
- PVD3-12-1212
Mevcut alternatifler
TDK-Lambda
PVD3-12-1212
Dual Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 12V - Vout: ±12V - SIP Thru-Hole
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Dual Output DC-DC Converter - 3W - Vin: 12V - Vout: ±12V - SIP Thru-Hole
Arama anahtar kelimeleri: PVD3121212
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:TDK-Lambda
-
Parça Numarası:PVD3-12-1212
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8504409510
-
COO:MY
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
PVD3-12-1212 üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Tdk-Lambda tarafından üretilen PVD3-12-1212 üretimden kaldırılmıştır (ürün ömrü sonu: Mart 2025). OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
PVD3-12-1212 yerine hangi ürün kullanılabilir?
PVD3-12-1212 için önerilen alternatif ürün TDK-Lambda tarafından üretilen CCG3-12-12DF olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
PVD3-12-1212 RoHS uyumlu mu?
Evet, PVD3-12-1212 RoHS uyumludur.
PVD3-12-1212 için teslim süresi nedir?
PVD3-12-1212 için standart teslim süresi yaklaşık 11 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.