HWS150-48/A
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 150 W - 88% Efficiency - Output 48V 3.3A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Screw Ter ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Enclosed AC/DC Converter - 150 W - 88% Efficiency - Output 48V 3.3A - 85 to 265 VAC Input - 3 kV Voltage Isolation - Screw Terminals - Cover.