GQA2W024A050V-NP7-R
TDK-Lambda
DC/DC Converter - Quarter Brick - Input 24VDC - Output 5V 24A - 120W - Neg Logic - No Flange - Potted - PCB Mount.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +