RNCF1206TKY100R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 100 ohm ±0.01% - 0.25W - ±5ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +