- RMCF0402FT4K70
RMCF0402FT4K70
SEI Stackpole
Thick Film Chip Resistor - 4.7 kohm ±1% - 0.063W - SMD 0402 - Tape&Reel
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
REEL Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım
Search Keywords: RMCF0402FT4K70
şartname
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
satıcı:SEI Stackpole
Parça Numarası:RMCF0402FT4K70
Ölçü Birimi:Per Each
RoHS :Yes
HTS:8533210030
COO:CN
ECCN:EAR99
Reel Pack:
Resistance Value:4.7 KOhm
Power Rating:0.063 (1/16) W
Tolerance:111364%
Case Size:040211341
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C