RNCS0603BKE332K
SEI Stackpole
Moisture Resistant Precision Thin Film Chip Resistor - 332 kohm ±0.1% - 0.063W - ±25ppm/°C - SMD 0603 - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +