CFM12JT10R0
SEI Stackpole
Carbon Film Resistor - 10 ohm ±5% - 0.5W - Body: 6.00 x 2.30mm Dia - Axial Thru Hole - Tape&Reel
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +