CMS-15118D-SP
Same Sky®’s
15 x 11 mm - Rectangular Frame - 0.7 W - 8 Ohm - Neodymium Magnet - PEEK Cone - Speaker
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Tray Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: CMS15118DSP
  • satıcı:
    Same Sky®’s
  • Parça Numarası:
    CMS-15118D-SP
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimensions LxWxH:
    0.591 x 0.433 x 0.118 in