CFM-7020V-126-260-20
Same Sky®’s
70 mm x 70 mm Dc Axial Fan, omniCOOL™ Bearing - 12 V, 89 mA, 70 x 70 x 20 mm, Dc Fan, Tachometer Signal
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Tray Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +