RAC06-15SC
RECOM
AC-DC Power Supply - 6W - 15VDC - 80 to 264VAC Input - PCB Module - 3kVAC Isolation
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
TUBE Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: RAC0615SC
  • satıcı:
    RECOM
  • Parça Numarası:
    RAC06-15SC
  • Alias/AKA:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
Tools/3D Models +
kaynaklar +
  • This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Stokta: 1
Ships today, if you order in Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 4