RAC05-24SB-ST
RECOM
AC-DC Power Supply - 5W - 24VDC - 90 to 264VAC Input - PCB Module - Screw Terminals - 3kVAC Isolation
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
BOX Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +