- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Kablo ve Tel ›
- Kablo Grupları ›
- Telekom Kablo Grupları ›
- UTPCH3.5MVLY
Mevcut alternatifler
Panduit
UTPCH3.5MVLY
Ethernet Cables / Networking Cables Copper Patch Cord, Category 5e, Violet UTP Cable, 3.5 Meter
Veri sayfasını görüntüle Veri sayfasına sor Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Ethernet Cables / Networking Cables Copper Patch Cord, Category 5e, Violet UTP Cable, 3.5 Meter
Arama anahtar kelimeleri: UTPCH35MVLY
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Panduit
-
Parça Numarası:UTPCH3.5MVLY
-
Ölçü Birimi:Başına Piece
-
RoHS :evet
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
1
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
UTPCH3.5MVLY üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Panduit tarafından üretilen UTPCH3.5MVLY üretimden kaldırılmıştır (ürün ömrü sonu: Ocak 2023). OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
UTPCH3.5MVLY yerine hangi ürün kullanılabilir?
UTPCH3.5MVLY için önerilen alternatif ürün Panduit tarafından üretilen UTPSP3.5MVLY olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
UTPCH3.5MVLY RoHS uyumlu mu?
Evet, UTPCH3.5MVLY RoHS uyumludur.
UTPCH3.5MVLY için teslim süresi nedir?
UTPCH3.5MVLY için standart teslim süresi yaklaşık 6 haftadır. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.