- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Konektörler ›
- Terminaller ›
- Çatal Terminal ›
- PV22-6F-CYY
Mevcut alternatifler
Panduit
PV22-6F-CYY
Fork Terminal, vinyl insulated, funnel entry, 26 - 22 AWG, #6 stud size, standard package.
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Fork Terminal, vinyl insulated, funnel entry, 26 - 22 AWG, #6 stud size, standard package.
Arama anahtar kelimeleri: PV226FCYY
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Panduit
-
Parça Numarası:PV22-6F-CYY
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
HTS:8536904000
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
100
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
PV22-6F-CYY üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Panduit tarafından üretilen PV22-6F-CYY üretimden kaldırılmıştır. OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
PV22-6F-CYY yerine hangi ürün kullanılabilir?
PV22-6F-CYY için önerilen alternatif ürün Panduit tarafından üretilen PV22-6F-MYY olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
PV22-6F-CYY RoHS uyumlu mu?
Evet, PV22-6F-CYY RoHS uyumludur.
PV22-6F-CYY için teslim süresi nedir?
PV22-6F-CYY için standart teslim süresi yaklaşık 6 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.