- Ana Sayfa ›
- Tüm Ürünler›
- Aletler ve Sarf Malzemeleri ›
- Malzeme Taşıma, Depolama ve Paketleme ›
- Asma Kilitler ›
- PSL-PL1BLUY
Mevcut alternatifler
Değişim Önerildi
Panduit
PSL-PL1BLUY
Value Line Padlocks
Veri sayfasını görüntüle Aksesuarlar
RoHS Uyumlu
Üretimden kaldırıldı ve değiştirildi
Uygunluk Sertifikası
Açıklama
+
Value Line Padlocks
Arama anahtar kelimeleri: PSLPL1BLUY
şartname
+
-
Ürün ÖzelliğiÖzellik Değeri Özellik Seç
-
satıcı:Panduit
-
Parça Numarası:PSL-PL1BLUY
-
Ölçü Birimi:Başına adet
-
RoHS :evet
-
COO:CR
-
ECCN:EAR99
-
Tedarikçi Standart Paketi:
25 -
Boyut:N/A
-
Aile:PSL-PL1BLUY
-
Çalışma Sıcaklığı:N/A
-
Tip:Padlock
kaynaklar
+
Sıkça sorulan sorular
PSL-PL1BLUY üretimden kaldırıldı mı?
Evet, Panduit tarafından üretilen PSL-PL1BLUY üretimden kaldırılmıştır (ürün ömrü sonu: Ekim 2020). OnlineComponents.com, bir yetkili distribütör olarak kalan stoğa veya önerilen bir alternatif ürüne sahip olabilir.
PSL-PL1BLUY yerine hangi ürün kullanılabilir?
PSL-PL1BLUY için önerilen alternatif ürün Panduit tarafından üretilen PSL-PL1REDY olup OnlineComponents.com üzerinden temin edilebilir.
PSL-PL1BLUY RoHS uyumlu mu?
Evet, PSL-PL1BLUY RoHS uyumludur.
PSL-PL1BLUY için teslim süresi nedir?
PSL-PL1BLUY için standart teslim süresi yaklaşık 6 gündür. Stoktaki miktarlar OnlineComponents.com tarafından gönderilir.
- Ürün kullanımdan kaldırıldı
Fiyat Eşleştirme Garantisi
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.