FSDX84-12-C
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – single wire blue DIN expanded end sleeve, #6 AWG (16.0mm²) Wire Size, 0.47" (12.0mm) Pin Le ...
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Polypropylene insulated ferrules – single wire blue DIN expanded end sleeve, #6 AWG (16.0mm²) Wire Size, 0.47" (12.0mm) Pin Length.