EXB-2HV470JV
Panasonic
Res Thick Film Array 47 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 16-Pin 1506(8 X 0602) Convex SMD Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EXB2HV470JV
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    EXB-2HV470JV
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Case Size:
    1506
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    8
  • Number of Terminals:
    16
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    47 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C