ERZ-E11A431
Panasonic
ZNR Transient/Surge Absorbers - 430V@1mA - 11mm Dia - Straight Leads - -40 to 85°C - Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ERZE11A431
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ERZ-E11A431
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Varistor Voltage:
    430 V
  • Clamping Voltage:
    710 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    6.4 x 17 x 13 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    275 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    350 V
  • Maximum Surge Current:
    6000 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    7.5 mm