- ERJ-P06J270V
ERJ-P06J270V
Panasonic
Res Thick Film 0805 27 Ohm 5% 0.5W(1/2W) ±300ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
tanım
Search Keywords: ERJP06J270V
satıcı:Panasonic
Parça Numarası:ERJ-P06J270V
5000 -
Resistance Value:27 Ohm
Power Rating:0.5 (1/2) W
Tolerance:5 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±300 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C