ERJ-2RKF1003X
Panasonic
Res Thick Film 0402 100K Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ERJ2RKF1003X
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ERJ-2RKF1003X
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0402
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C