ERJ-12SF56R2U
Panasonic
Res Thick Film 2010 56.2 Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ERJ12SF56R2U
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ERJ-12SF56R2U
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    56.2 Ohm
  • Power Rating:
    0.75 (3/4) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    2010
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C