ERA-6AEB103V
Panasonic
Res Thin Film 0805 10K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ERA6AEB103V
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ERA-6AEB103V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C