EEU-FM1V182
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1800uF 35V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 3820mA 7000h 105°C Bulk
tanım +
Search Keywords: EEUFM1V182
  • Parça Numarası:
    EEU-FM1V182
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    1800 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    16 x 25 mm
  • Voltage:
    35 VDC