- EEU-FM1E331L
EEU-FM1E331L
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 330 µF - 25 V - 20% - 8 X 15mm - Radial - 3.5 mm - 1240 mA - 3000h - 105°C.
tanım
Search Keywords: EEUFM1E331L
satıcı:Panasonic
Parça Numarası:EEU-FM1E331L
Supplier Standard Pack:
2000 -
Capacitance Value:330 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 105 °C
Mounting:Through Hole
Size:8 x 15 mm
Termination Style:Radial
Voltage:25 VDC