EEU-FC1H331
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 50V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1480mA 5000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EEUFC1H331
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    EEU-FC1H331
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    12.5 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    50 VDC