EEE-FK1E331P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 600mA 2000h 105°C Automotive T/R
+ see all
데이터 시트 액세서리 Notify Me
유해물질 제한지침(RoHS) 준수
Reel 포장
Certificate of Compliance Guarantee
설명 +
Search Keywords: EEEFK1E331P
사양 +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • 공급자:
    Panasonic
  • 부품 번호:
    EEE-FK1E331P
  • 측정 단위:
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC