EEE-1EA4R7SR
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 4.7 µF - 25 V - 20% - 4 X 5.4mm - Surface mount - 22mA - 2000h - 85°C.
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EEE1EA4R7SR
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    EEE-1EA4R7SR
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    4 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    25 VDC