- ECW-H20202HVB
ECW-H20202HVB
Panasonic
Cap Film 0.002uF 2000V PP 3% (18 X 8 X 20mm) Radial 10mm 105°C Bulk
tanım
Search Keywords: ECWH20202HVB
satıcı:Panasonic
Parça Numarası:ECW-H20202HVB
Supplier Standard Pack:
100 -
Dielectric:PP
Voltage:2000 VDC
Capacitance Value:0.002 uF
Tolerance:3 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18 x 8 x 20 mm