ECW-H16433HV
Panasonic
Cap Film 0.043uF 1600V PP 3% (28 X 14.5 X 22.5mm) Radial 25mm 105°C Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECWH16433HV
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ECW-H16433HV
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    1600 VDC
  • Capacitance Value:
    0.043 uF
  • Tolerance:
    3 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    28 x 14.5 x 22.5 mm