ECW-F4334JB
Panasonic
Cap Film 0.33uF 400V PP 5% (20 X 11.5 X 18mm) Radial 17mm 105°C Bulk
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Bag Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: ECWF4334JB
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    ECW-F4334JB
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Lead Pitch For Radial:
    17 mm